27 Ekim 2010 Çarşamba

Her bayanın Ağda Maceraları

Merhabalar bu yazımı bayanların başlarından geçen ağda maceraları hakkında yazmak istedim. Şöyle biraz düşünürsek her bayanın ağda ile ilgili başından geçen birden çok hikayesi vardır. Kimine aklımıza geldiğinde güleriz, Kimine ise yuh artık ne kadar safmışım yada ya buzamana kadar ben ne çekmişim gibi kelimeler kullanırız. Ben şu zamana kadar duyduğum ağda ile ilgili bazı hikayeleri paylaşacağım sizlerle; İlk kendi yaptıklarımı anlatayım daha 13 yaşındayım orta 1 gidiyorum bacağımda tüylenmeler var okulda arkadaşlarım bacaklarımdaki tüyleri aldım konuşmaları dönüyor bende benim bacakalrıma bakıyorum ve her geçen gün o tüylerin olmasından nefret etmeye başladım bir gün sema arkadaşım kız benimde var ben jiletle akşam kesecem dedi nasıl olur nasıl ediliyor derken onun aklına uyup akşama bende bacaklarıma jilet vurmuştum.

ilk tüy almam böyle oldu sonra tabi tüyler daha koyu ve daha gür çıkınca annemde bu arada olaydan haberdar oldu sonra kızım öyle olmaz böyle olur derken çam sakızına geçiş başladı çamsakızındada o yapış yapış nesneye bir türlü içim ısınmadı ama ne yapacaksın kadın olmak böyle zor birşey,lise son sınıfa geldiğimizde en çılgın zamanlarımız arkadaşlarımdan bir tanesi delinin biri kuyuya bir taş attı 5 kız bizde çıkarmaya çalıştık, misali bir öneride bulundu akşama bizim evde ağda partisi verelim nasıl olacak o iş deken akşam bir baköışızki bir oda 5 kız tüylerimizi alacaz diye cebelleşiyoz of çok acı da aman bıktım sesleri eşliğinde bir partiydi nasıl bir partiyse en son sir ağda ile tanışma olayım var ağdacıya gittim 3-4 sefer sir ağdacıda yaptırdım sir adanın rahatlık olduğunu ozaman hissettim ve tüylerim daha geç çıkıyor ve azalıyordu.

Her zaman sir ağdacıya gitme derdi ve hiyjen takıntım evde yapmam için kartuş ve cizve sir ağda setleri almaya yöneltti beni ve aldım uzun süredirde evde kendim yapıyorum sanırım yaşadığım bunca şey sayesinde sonunda doğru yolu buldum.

Başka arkadaşlarımdan duyduğum kısa kısa Ağda hikayeleri Arkadaşın birisi kartuş ağda almış kartuş ağdayı mikro dalgda ısıtılıyo diye duymuş atmış mikro dalgaya 5 dakika ısıtmış bir ses ne olsun beğenirsiniz kartuş ağda batlamış plastikten dışarı mikro dalganın her tarafı sir ağda sir ağdanın ne kadar bulaşıcı ve yapışkan birşey olduğunu anlatmama gerek yok sanırım ne ettiyse temizleyemmiz 200 tl lik mikro dalga çöpe 20-30 tl verip kartuş ısıtıcı alamadınmı dedim tabi şuan kafasına vuruyo ama iş işten geçti,

Yine bir önemli zaat güzelliğine çok düşkün sürekli olarak ağdacıya gidiyor bir gün ağdacıdan mikrop kaptı genital bölgesinde siiller mantarlar çıktı doktora gitiğinde mikrop kapmışsınız dedi o gün bu gündür evde kendi yapıyor,

Son olarak internette okuduğum bir yazıyı paylaşayım bir form sitesinde eşşek sidiğinin tüyleri azaltığını yazmışlar alttaki yorumlardada deneyen varmı azaltıyor mu nerden bulacaz eşşek sidiğibi gibi yazılar bu yazıyı okuyunca çok gülmüştüm delinin biri bişey yazmış bizim kadınımızda hemen ne bulsa sürecek modunda bulabilse eşşek sidiğini sürecek :)

SİZLERDENDE AĞDA HİKAYELERİNİZİ YORUM OLARAK BEKLİYORUM...

2 yorum:

  1. merhabalar sitenizi konuyla ilgili araştırma yaparken keşfettim,size danışmak istediğim ; sir ağda setlerinde ya da makinelerinde tavsiye edebileceğiniz bir marka olup olmadığı,teşekkürler.

    YanıtlaSil
  2. Merhabalar Nur'cum Elbette Sir ağdada oldukça tecrübeli biri olarak sana tavsiyelerde bulunabilirim. Sir ağdada marka çok önemlidir Depilissima markasıda sir ağdada en iyidir. şimdi Bikini bölgesi yüz için konserve tablet ağdalar kullanılır bacaklar ve koltuk altı için kartuş sir ağdalar www.bakimliolmak.com sitesinde Depilissima Cezve set var bu bikini ve yüz bölgesi için çok iyi bacakalr ve koltuk altı için Depilissima Ekonomi Sir Ağda seti düşünebilirsin Vivol Ağda seti kampanyam var sende katıl belki hediye sana çıkar çıkmasa bile %30-%20-%10 indirim çekleri veriyorum alışverişde kullanırsın alacaksan eğer.

    YanıtlaSil